RadioVisie

  • .
    .

Het Avondblad van 12 september 2018

Actueel Blad Klara muziek offshore reclame VRT

Niet stil genoeg voor Klara

In de prachtige oude Citroën-garage in Brussel huist tegenwoordig Kanal-Centre Pompidou. Een nieuw museum voor moderne en hedendaagse kunst. Een heel jaar lang zijn er verschillende expo’s in de ruimtes, zoals het automerk die heeft achtergelaten. Daarna gaat alles dicht en wordt er gerenoveerd. Dit ene museumjaar werd ‘Kanal Brut’ gedoopt. Het zou perfect de brute context van de verschillende expo-ruimtes illustreren. De nieuwe expo is vandaag gestart. Om dat iedereen duidelijk te maken zijn er… radiospots. Maar niet bij Klara, want de klassieke zender vond die te… bruut. Geen nood, er is ook nog een televisiespot, er is print en er zijn online banners. (Bericht: Pub.be)

Video Did NOT Kill The Radiostar

In 1980 brachten The Buggles, het nummer ‘Video Killed The Radiostar’ uit. Als u in de juiste ‘doelgroep’ (iedereen wordt tegenwoordig wel ergens bij ingedeeld), dan weet u (nog) waarover we het hebben. Al klopt de bewering van toen, 38 jaar later nog steeds niet. Radio is meer dan ooit aanwezig, en voor adverteerders en dito crossmediale mediagroepen is het niet eens een duur medium. “Radiospots zijn een must have”, zegt Christiaan Lesaffer, advocaat bij Tanneurs.eu. Niet te verwonderen dus dat in Vlaanderen zowat elke mediagroep graag landelijke radio in portefeuille wil hebben. Bij PUB leest u een korte versie van zijn opiniestuk. Waarna u weer helemaal op de hoogte bent. Klik hier om te beginnen.

Storm op de Noordzee

In het Radiodagboek leest u al twee dagen na elkaar over de onfortuinlijke stranding van de Aegir, het zendschip van Radio Delmare. 11 en 12 september 1978 waren dramatische dagen voor dit zeezenderproject. Ook bij de collega’s van Radio Mi Amigo was er die stormachtige dagen één en ander aan de hand. Alhoewel het station in de lucht bleef, was het duidelijk dat de bemanning eveneens last had van de Noordzee-storm. Er was een bevoorrading weggevallen, waardoor de live dj’s behoorlijk wat gaten moeten vullen. Daarbij hadden ze het ook over hun minder fortuinlijke collega’s van Delmare.


Blad 2535: CIM ONE, VRR, YouGov, NRB

Blad 2535: CIM ONE, VRR, YouGov, NRB

• CIM ONE start op 1 januari • Vrije Radio Rumst tien dagen in de ether • VS: 13 procent luistert radio nog dagelijks • VS: religieuze omroepen manen FCC
Blad 2534: Klara, 80s80s, Chérie25, Bert Weiss

Blad 2534: Klara, 80s80s, Chérie25, Bert Weiss

• Klara’s Iedereen Klassiek onthult affiche • Duitsland: aanbesteding landelijk FM-net in Mecklenburg-Voor-Pommeren • Frankrijk: NRJ verkoopt laatste tv-station • VS: Bert Weiss stopt met The Bert Show
Blad 2533: SRG, DAB+ in Duitsland, AM-act

Blad 2533: SRG, DAB+ in Duitsland, AM-act

• Zwitserland: SRG zet themazenders in etalage • Duitsland: DAB+ maakt flinke sprong • VS: AM-act zal uitdovend worden
Blad 2532: Sélestat, MNM, RadioReport

Blad 2532: Sélestat, MNM, RadioReport

• Frankrijk: middengolfmasten Sélestat opgeblazen • MNM gaat "bloot" • Het vierde RadioReport van Hans
Blad 2531: NPO, KilRock, Radio Victoria, Radio Scorpio

Blad 2531: NPO, KilRock, Radio Victoria, Radio Scorpio

• NPO schrapt radio- en tv-kanalen • KilRock keert terug op Zeeuwse AM • Radio Victoria met ”dementievriendelijke ochtendshow” • Radio Scorpio Ledegem heeft nieuwe uitvalsbasis
Blad 2530: Pete Murray, FM6, Mi Amigo

Blad 2530: Pete Murray, FM6, Mi Amigo

• UK: Pete Murray werd honderd • Denemarken: erkenningsronde voor FM6-pakket • Virtueel bezoek aan MV Mi Amigo
Blad 1878: TMF, Belpop, Giel Beelen

Blad 1878: TMF, Belpop, Giel Beelen

Het Avondblad van 26 september 2018

Het Avondblad van 26 september 2018

Blad 612: NRJ, Radio 1 & Jabra

Blad 612: NRJ, Radio 1 & Jabra

Populair bij RadioVisie
Don`t copy text!