Afvallers

Leestijd: 1 minuut

Naast Club FM, FamilyRadio, Radio Maria en TOPradio Hit FM zijn dit de (lokale) radiostations die voordien erkend (en vergund) waren, maar sinds de meest recente erkenningsronde(s) geen nieuwe erkenning hebben gekregen. Sommige van hen hebben wel deelgenomen aan een erkenningsronde maar haalden het niet, anderen vielen al op voorhand af omdat ze geen nieuw dossier indienden.

Deel of print dit artikel
Roepnaam Lokaliteit Rechtspersoon Website Reden
't VissertjeOostendeVZW 't Vissertje vissertje.beTe laat ingediend
Aktief GoldAssenedeVZW Aktief aktiefgold.beVerloren van Radio Tamboer
Antwerpen FMAntwerpenBVBA Airtime antwerpen.fmTe laat ingediend
ArianeKortessemVZW Radio Telstar radioariane.beVerloren van Hasselt 1
AVO FMAffligemVZW A.V.O. avofm.beBewust niet ingediend
BeiaardDendermondeVZW Weekend radiobeiaard.beVerloren van Tros FM & Radio RKB
BingoRoeselareVZW Bingo radiobingo.beVerloren van Wradio
BrouwerOudenaardeVZW Radio Brouwer radiobrouwer.beBewust niet ingediend
Capitol GoldKasterleeVZW Kulturele Informatie Organisatie Streek Kempen (K.I.O.S.K.)Verloren van Radio Kempenland
Caraad FMTielt / AarseleVZW Radio Caraad caraadfm.beVerloren van Radio Meteor
ContrastBrechtVZW Info 2000 radiocontrast.beTe laat ingediend
DeltaLierdeVZW Radio Delta deltaradio.beVerloren van SU FM
ExclusiefBruggeVZW D.A.B.R.O. radioexclusief.comVerloren van Radio Brugs Ommeland & B-Dance
GalaxyBeverenVZW Vrije en Open Communicatie (VROPECO) radiogalaxy.beVerloren van Magic Gold
GrenslandBreeBVBA FM Promotion radiogrensland.beVerloren van FM Goud Noordoost-Limburg & LRM Radio
HamHamVZW Radio Ham radioham.beReeds gestopt in december 2016
HolidayPeerVZW Vrije Lokale Radiozender Groot-Peer Holiday radioholiday.beVerloren van Dino Radio
KatangaAalstVZW Katanga katanga.beVerloren van Stadsradio Goeiedag Aalst
KneistiradioKnokke-HeistVZW Reformat kneistiradio.beIngediend met nieuwe VZW
LichtaartKasterlee / LichtaartVZW Radio Lichtaart radiolichtaart.beVerloren van Radio Kempenland
P.R.O.S.HaaltertVZW Populaire Regionale Omroep Stichting (P.R.O.S.) radiopros.beVerloren van Radio MIG, SU FM & City-Music
Park (B.R.O.)BrasschaatVZW Brasschaatse Radio Omroep (B.R.O.) parkfm.beOpgenomen in VZW Radio Park
Ping FMLanakenVZW Euregio Media pingfm.euVerloren van Lokale Radio Lanaken
PopRadio3OostkampVZW Oostkamp FM popradio3.beNiet deelgenomen
Radio FGAntwerpenVZW Multipop Antwerpen / RadioWorks GCV radiofg.beVerloren van Radio Minerva
RootsradioTurnhoutVZW Radio Dimension rootsradio.beNiet deelgenomen
SpesBrusselVZW Radio Spes radiospes.beBewust niet ingediend
TamaraLonderzeelVZW Radio Tamara radiotamara.beVerloren van Familie Radio Enjoy FM
Tempo FMKampenhoutVZW Lokale Radio Kampenhout tempo.fmNiet deelgenomen
UNDRSchotenVZW Radio Echo / Radio UNDR GCV undr.beVerloren van Radio Park
Wasabi FMZwevegemVZW Radio Europe wasabifm.beBewust niet ingediend
Wiekevorst (Apollo)Heist op-den-BergVZW Radio Apollo radioapollo.beVerloren van RGR & Omroep Neteland