Kritiek bij Klara (of omgekeerd)
Doorbraak.be is een website die een bijdrage levert aan opinievorming en discussie over actuele onderwerpen omtrent binnen- en buitenlandse politiek, staats(her)vorming, samenleving, identiteit en… de kritiek op de media niet uit de weg gaat. Zo hadden ze het gisteren over Klara. Presentator Werner Trio spendeerde een deel van zijn programma aan het ‘klimaatvraagstuk’, daarbij zou hij een ‘twijfelaar’ aan het woord laten, namelijk filmmaker Marijn Poels. De auteur van het Doorbraak-stuk, Jan Jacobs, heeft zijn bedenkingen bij dit debat. Een artikel voor de meerwaardezoeker. U leest dit opmerkelijke stuk hier.
Jeroom pakte StuBru in
Jeroom, op onze redactie vooral bekend als illustrator en tekenaar, maar ook niet vies van de tv-camera’s in de Lage Landen als panel- en jurylid in diverse shows, is beroepshalve moeilijk onder één noemer te vatten. Hij voegde aan z’n CV zopas weer een nieuwe vaardigheid toe. Cadeautjes inpakken en op hetzelfde moment het goede doel steunen? Die combinatie kan perfect. Speciaal voor ‘De Warmste Week’ heeft Jeroom inpakpapier gecreëerd. Of dit iets met radio te maken heeft? Zonder twijfel als er mee wordt bewezen dat er een complete radiostudio mee kan worden ingepakt; die van Studio Brussel bijvoorbeeld, zoals u hier kan zien. Vanaf morgen, zaterdag 1 december is het inpakpapier te koop, voor vijf euro per rol.
Ine is MNM Rising Star 2018
Ine Tiolants (22) uit Alken is uitgeroepen tot de winnaar van MNM Rising Star 2018. De studente aan de Hogeschool PXL in Hasselt was een paar dagen geleden nog te gast bij VRW, de radio in Wellen en Sint-Truiden. Alle MNM-luisteraars konden de afgelopen weken muzikaal talent dat dringend ontdekt moest worden delen. De MNM-jury selecteerde uit honderden inzendingen drie finalisten. Glauco Aguilar Espinoza, Robin Crauwels en Ine Tiolants namen het deze week tegen elkaar op waarbij ze moesten optreden in een bomvolle trein, een promocampagne voeren en uiteraard hun song live moesten brengen op MNM. De uiteindelijke winnaar werd vanochtend bekendgemaakt in De Grote Peter Van de Veire Ochtendshow. Ine Tiolants volgt OT op als tweede MNM Rising Star en zal dus vaak te horen zijn op de jongerenzender.