RadioVisie

  • .
    .

Het Radioblad van 24 januari 2018

Actueel Blad commercieel lokale radio tv

Nieuwe mobiele studio voor Radio BOO

De Bilzense radiozender BOO kreeg bij de nieuwe erkenningsronde naast Bilzen ook frequenties in Tongeren en Lanaken. Om de focus maximaal te leggen op de luisteraars in Zuid-Oost Limburg werd een kleine vrachtwagen omgebouwd tot een moderne mobiele studio. “Met de mobiele studio maken we niet alleen promotie voor onze radio, maar kunnen we onze ploeg ook direct inzetten voor uitzendingen op locatie”, liet stationmanager Ludo Wijnen optekenen in Het Belang van Limburg. De mobiele studio werd de komende maanden al voor 33 events besteld.

Klacht Nostalgie tegen radio Max verworpen

De VRM heeft een klacht van Radio Nostalgie Vlaanderen tegen de lokale radio Max uit Aalter verworpen. Nostalgie beweerde dat haar frequentie in Oudenaarde (104.8 MHz) vooral in de weekends werd gestoord door de frequentie van Max in Aalter (104.7 MHz). De onderzoekscel deed liefst vier meetonderzoeken op verschillende data gespreid over meerdere maanden, maar kon daaruit niet afleiden dat Max storingen zou veroorzaken. Opmerkelijk is dat daarbij ook in het weekend werd gecontroleerd. Nostalgie beweerde over eigen meetresultaten te beschikken, maar die werden nooit bij de klacht gevoegd. De klacht wordt bijgevolg ongegrond verklaard.

M fm iedere ochtend via Eclips TV

Vanaf 1 februari kun je M fm, de samensmelting van de voormalige Radio Delta en Radio M fm, dagelijks ook horen via Eclips TV, iedere ochtend tussen 08:00 en 10:00 uur. Dat werd meegedeeld tijdens de nieuwjaarsreceptie van de radiozender afgelopen vrijdag in het meeting center “Het Eerste Woord” in Erwetegem. Eclips TV kan je op Proximus TV bekijken, 24/24 op kanaal 109 en op Telenet van 8 uur tot 20 uur op kanaal 40.


3 Reacties
Inline feedback
Bekijk alle reacties
Pieter Van Banden
Pieter Van Banden
25 januari 2018 - 09:25 09:25

Dit zal hoogstwaarschijnlijk juist de audio zijn van de lokale zender want op dat ogenblik 8-10 is er de doorlopende krant op EclipsTV.

Jan D.M.
Jan D.M.
25 januari 2018 - 08:13 08:13

Even een kwisje: hoelang gaat men dit volhouden ? Biedt dit een meerwaarde aan de radioprogrammas van Mfm ?

gert
gert
24 januari 2018 - 23:05 23:05

m fm op tv?wie gaat daar naar kijken

Blad 2614: DAB+ in Frankrijk, Roger van Dam, De Standaard

Blad 2614: DAB+ in Frankrijk, Roger van Dam, De Standaard

• Frankrijk: gestage groei van DAB+ • Roger van Dam overleden • Exclusieve DS-podcasts via Spotify
Blad 2613: DAB+ in NRW, Tonny Eyk, BIPT, RMC

Blad 2613: DAB+ in NRW, Tonny Eyk, BIPT, RMC

• Noordrijn-Westfalen: daar zijn de regionale muxen • Nederland: tunes-icoon Tonny Eyk overleden • Mobiele abo’s werden concurrentiëler • Frankrijk: nieuw logo voor RMC
Blad 2612: Warmste Week & JOE's Pakjes

Blad 2612: Warmste Week & JOE’s Pakjes

• Warmste Week is er aan begonnen • 1,6 miljoen euro voor JOE’s Pakje van je Hart
Blad 2611: Geel FM, DAB+ in Frankrijk, FM in Zweden, Star Radio

Blad 2611: Geel FM, DAB+ in Frankrijk, FM in Zweden, Star Radio

• Jules Verwimp (Geel FM) overleden • Frankrijk: 90 extra DAB+-zenders • Zweden: 10 aanvragen voor drie landelijke commerciële FM-licenties • Duitsland: zeezender Star Radio raakte nooit van de grond
Blad 2610: Radio Veronica, Junglinster, Münsterland

Blad 2610: Radio Veronica, Junglinster, Münsterland

• Nederland: Radio Veronica met alternatieve Top V-1000 • Luxemburg: petitie voor behoud antennes Junglinster • Noordrijn-Westfalen: Media Broadcast operator mux Münsterland
Blad 2609: Radioman, Hans Schiffers, Radio Schlagerparadies, Ballermann Radio

Blad 2609: Radioman, Hans Schiffers, Radio Schlagerparadies, Ballermann Radio

• Radioman in première: de recensies • Nederland: Marconi Oeuvre Award voor Hans Schiffers • Duitsland: ambianceproducten gaan samenwerken
Blad 1661: Soulshow, Spotify, June20

Blad 1661: Soulshow, Spotify, June20

Het Avondblad van 20 december 2018

Het Avondblad van 20 december 2018

Het Ochtendblad van 20 december 2018

Het Ochtendblad van 20 december 2018

Populair bij RadioVisie
Don`t copy text!