RadioVisie

  • .
    .

Radio Land van Waas breidt nieuwsredactie uit

Radio Land van Waas, de regionale omroep met frequenties in Sint-Niklaas (107.9 FM) en in Lokeren (105.9 FM) breidt zijn nieuwsredactie uit en gaat in deze coronatijden van start met een nieuw interview-concept, meer diepgaande gesprekken onder de noemer ‘De Wase Heldenketting’.

Onder het motto ‘Sounds great, feels good, brengt Radio Land van Waas hits en classics. Doorheen de dag is er de regionale cultuuragenda en wordt er gezorgd voor nationaal en regionaal nieuws. Dat regionaal nieuws staat ook centraal in het wekelijkse informatieprogramma ‘Het Vrije Waasland’ op zaterdagvoormiddag (10:00-12:00 uur). Het team dat wekelijks zorgt voor de samenstelling en presentatie; Guy Vanhemel, Marc Naudts, Rony Van de Vyver en Klaas De Beer, wordt nu aangevuld met Marjan De Gendt. Zij is actrice en bestuurslid bij Jeugdtheater Ondersteboven uit Sint-Niklaas.

In deze interviewreeks worden vooral minder bekende Waaslanders aan het woord gelaten over hun rol in de huidige tijden. In ‘Het Vrije Waasland’ van aanstaande zaterdag 25 april, is Elly Heyns die eerste Wase held. Elly woont in Nieuwkerken en werkt als adjunct hoofdverpleegkundige op de afdeling Intensieve Zorgen in het AZ Nikolaas. Hoe gaat zij als leidinggevende, als verpleegkundige en als mens om met de dagelijkse confrontatie met zware zieke covid-patiënten? 

 


Spotlight
Populair bij RadioVisie
Don`t copy text!