De 500 van Q-Nederland
Fans van lijstjes moeten vanaf maandag aanstaande bij het Nederlandse Qmusic zijn’. Daar gaat men met ‘One More Time’ twintig jaar terug in de tijd naar het eerste decennium van deze eeuw. Waar nieuwe namen zoals Lady Gaga, Adele en Alicia Keys hun intrede maakten en gevestigde artiesten als Coldplay met ‘Viva La Vida’ een wereldhit scoorden. Zij zijn ter horen van 19 tot en met 23 september tijdens de Q-top 500 van de ’00s. Deze lijst bestaat inmiddels bijna tien jaar. Luisteraars konden hun favorieten doorgeven op Qmusic.nl en in de Qmusic-app. De lijst staat hier online. Los van de top 10, want die wordt gebruikelijk tot het laatste moment geheim. Er wordt gestart op maandag 19 september om 06:00 uur in de ochtendshow bij Mattie en Marieke en gaat door tot en met vrijdag 23 september.
De 18.000 van Q-Vlaanderen
Op zaterdag 26 november worden tal van nationale en internationale artiesten verwacht in het Antwerpse Sportpaleis voor de allereerste Q-Pop. Welke kleppers op het dak van het Sportpaleis zullen optreden, wordt binnenkort bekendgemaakt. Van maandag 19 tot en met vrijdag 23 september verklappen Maarten & Dorothee (06:00-10:00 uur) en Vincent Fierens (16:00-19:00) de eerste namen. Tickets zijn vanaf vrijdag 23 september om 08:00 beschikbaar. Michael Dujardin, channel manager Qmusic: “Samen met 18.000 luisteraars en een vijftiental grote namen uit binnen- en buitenland zullen we een spetterende show neerzetten die we tijdens onze brainstorms alvast omschrijven als ‘Hollywood aan de Schelde’. Verwacht dus glitter, glamour, spektakel, live-muziek en héél veel hits.”
Korting op DAB+ als je je analoge radio inlevert
In alle Belgische winkels van elektroketen Vanden Borre loopt vanaf 19 september tot 1 oktober opnieuw een inruilactie in samenwerking met maRadio.be en Digitale Radio Vlaanderen. Als je je oude analoge radio – het mag ook een defect toestel zijn – inlevert krijg je een kortingsbon die geldig is bij aankoop van een nieuw radiotoestel met DAB+. De winkel zorgt voor het recycleren van het oude toestel. De actiepagina vind je hier. Vanaf 1 januari 2023 mogen in België overigens enkel nog nieuwe huishoudelijke radiotoestellen worden verkocht die (ook) van DAB+ zijn voorzien.