Op zondagnamiddag lijsten we bij RadioVisie het radionieuws van de afgelopen week op, met alle links naar de betrokken artikels.
Zondag 23 februari 2025
- Blad 2367: Radio 1, FM Goud, DAB+ in Spanje
- Hans Knot Column: De ‘eeuwigdurende’ platenbon – De Nederlandse Nationale Platenbon werd al in de jaren ’70 geboren. Maar in 1978 zat het er bovenarms op tussen de platenwinkels.
- Het Radiodagboek van 23 februari
Zaterdag 22 februari 2025
Vrijdag 21 februari 2025
Donderdag 20 februari 2025
- Ex-Norkring stopt eind maart met de mux 5A/5D: het volledige verhaal – Het bedrijf heeft de licentie van zijn enige nog resterende mux (Vlaanderen 2 op 5A/5D) teruggestuurd naar de Vlaamse Regulator voor de Media.
- Luistercijfers Wallonië: Nostalgie de grootste, Contact leidt in 18-54 – Relatief weinig beweging in de top 6 in Franstalig België, maar behoorlijk wat kleinere radiostations hebben redenen om te vieren.
- Blad 2364: VIA, Warmste Week, Radio Report
- Het Radiodagboek van 20 februari
Woensdag 19 februari 2025
- Vlaamse luistercijfers september-december 2024: VRT blijft verliezen aan DPG Media – De grote trend is dat op drie jaar tijd 8 procent van de (vroegere) VRT-luisteraars werden ingepikt door Qmusic, JOE en Willy.
- JLB gaat (soms) naar zee – 97 – Je ontmoet iemand voor het eerst en raakt er mee aan de praat. Niet zelden wordt dan de vraag gesteld ‘wat jij in jouw leven doet, of gedaan hebt’. Waarmee gerefereerd wordt naar jouw beroep. Bij JLB ligt dat blijkbaar bijzonder moeilijk…
- Het Radiodagboek van 19 februari
Dinsdag 18 februari 2025
- Blad 2363: talkSPORT, DAB+ in Ierland, Qmusic
- UK: Nog geen concrete datum, maar BBC-muziekradio’s gaan internationaal op slot – Het wordt steeds duidelijker dat de streams van BBC Radio’s 1, 2 en 6 Music binnen afzienbare tijd niet meer beschikbaar zullen zijn buiten het Verenigd Koninkrijk.
- Het Radiodagboek van 18 februari
Maandag 17 februari 2025
- Nieuw webjasje voor Spotlight Reclame – pionier in audioproducties – Het grote voordeel van radioreclame is dat je ze nauwelijks wegzapt. Meer kans dat ze gehoord worden dus. Zeker als ze goed gemaakt zijn.
- Het Radiodagboek van 17 februari















