RadioVisie

  • .
    Spotlight
    .

Blad 421: VRM/VBRO, Veronica en MNM

Actueel Blad erkenningen Nederland netwerkradio VRT

Meerhout: wachten tot 31 maart (maar het kan ook vroeger).

De Vlaamse Regulator voor de Media (VRM) heeft beslist om VBRO in gebreke te stellen. Het netwerk kreeg uiterlijk tot 31 maart 2020 de tijd om uitzendingen te verzorgen op de frequenties Meerhout 106.7 FM en Gent 96.3 FM en zich zo te conformeren aan de voorwaarden en het erkenningsdossier. Eén en ander was het gevolg van een klacht die werd ingediend door FamilyRadio tegen VBRO. Volgens hen liet VBRO na om drie frequenties van haar netwerk te gebruiken en wordt er ook ontkoppelt per regio voor nieuws, waardoor respectievelijk artikel 143/3 en 134/1 van het Mediadecreet wordt geschonden. Een eerder technisch en juridisch verhaal, dat u hier in detail kan lezen. Inmiddels is de Gentse frequentie al een tweetal weken on air. (LC)

Wat ons betreft, wordt u gedwongen appels met peren te vergelijken.

Radio Veronica viert op 17 mei dat het precies zestig jaar geleden is dat ze voor het eerst in de lucht waren. De start van de commerciële radio én de basis van de radio zoals we die anno 2020 nog steeds kennen. Daarom gaat de zender op zoek naar de meest legendarische radioshow. Luisteraars kunnen stemmen via de website van Veronica. Op vrijdag 22 mei wordt dan echt gevierd. Tussen 10:00 uur en 18:00 uur zullen bekende Veronica-dj’s van toen en nu samen radio maken en een Veronica Top 60 presenteren. Deze lijst met zestig nummers, die het karakter van Veronica laten horen, wordt de komende tijd samengesteld door legendarische dj’s uit zes decennia Veronica. (BVP)

Vermoedelijk de eerste keer dat u dit bericht leest, bij ons…

Generation M van MNM helpt jongeren bij de eerste keer… menstruatie, fitness, break-up én blokjes op hun tanden. De publieke jongerenzender lanceert deze week namelijk een tweede reeks van ‘De Eerste Keer’, een online videoreeks waarin dj Dorianne Aussems (foto bovenaan) de straat op trekt. Ze gaat langs bij specialisten en jongeren die tips kunnen geven over al die belangrijke ‘eerste keren’ in het leven. De reeks is tijdens de krokusvakantie van maandag tot en met donderdag te volgen op de Instagram-pagina van MNM.


1 Reactie
Inline feedback
Bekijk alle reacties
danny uit Gent
danny uit Gent
25 februari 2020 - 16:27 16:27

VBRO is in Gent terug on air op 96.3 en dit al een week of 2

Blad 2649: DAB+ Tsjechië, Morandini, Nielsen, Radio Noordzee

Blad 2649: DAB+ Tsjechië, Morandini, Nielsen, Radio Noordzee

• Tsjechië: operatoren plannen zenders vanuit Duitsland • Frankrijk: Bolloré op de rooster voor aanblijven Morandini • VS: tegenklacht Nielsen tegen Cumulus Media • Nederland: Radio Noordzee start met Top
Blad 2648: Chris Van den Abeele, IPTV, DAB+ in Ierland, Qmusic

Blad 2648: Chris Van den Abeele, IPTV, DAB+ in Ierland, Qmusic

• Radiojournalist Chris Van den Abeele (61) overleden • Internetproviders moeten illegale IPTV blokkeren • Ierland: proef-DAB+ breidt fors uit • Dubbel jaarloon voor Stijn dankzij Qmusic
Blad 2647: Balearen, Wallonië, Noordrijn-Westfalen

Blad 2647: Balearen, Wallonië, Noordrijn-Westfalen

• Balearen: eerste officiële regionale DAB+ start schoorvoetend • Wallonië: weer zeven optimalisaties in FM-band • Noordrijn-Westfalen: drie extra radiostations op DAB+
Blad 2646: Radio Veronica, maRadio, Bose, MENTpopradio

Blad 2646: Radio Veronica, maRadio, Bose, MENTpopradio

• Nederland: meer 80’s bij Radio Veronica • Wallonië: nieuwe campagne digitale radio • Bose stopt cloudondersteuning SoundTouch • Meer synergie tussen MENTpopradio en MENTpop(tv)
Blad 2645: Bart Arens, WILLY, Hitradio Ö3, Johan Visser

Blad 2645: Bart Arens, WILLY, Hitradio Ö3, Johan Visser

• Nederland: Bart Arens wint laatste RadioRingen • Willy week lang Belgisch • Oostenrijk: Hitradio Ö3 onbedreigd marktleider • Johan Visser keert terug met Stuurboord
Blad 2644: Radio Rand, Paris Radio Show, Audacy

Blad 2644: Radio Rand, Paris Radio Show, Audacy

• Radio Rand verhuist naar CC Westrand • Frankrijk: radiobeurs in Parijs • VS: ingrijpende herstructurering bij Audacy
Populair bij RadioVisie
Don`t copy text!