Het gerucht zwol de voorbije dagen al aan en nu is het officieel: Bjorn Verhoeven verlaat na bijna 5 jaar radiozender Nostalgie. Morgen, vrijdag 30 juni, presenteert de Limburger voor de allerlaatste keer ‘zijn’ avondspits.
Het afscheidsbericht wordt verspreid door Gilles Gobin, manager van Bjorn Verhoeven. “Na eind jaren ’90 aan de wieg te hebben gestaan van K3, het mede helpen opstarten van TOPradio, Qmusic en JOE denkt hij ook aan de toekomst. Bjorn zoekt het even online en dichterbij. Hij beheert in zijn geliefde Limburg, naast een marketingfirma ‘IDENTIQ’ ook zijn regionale radio’s dichtbij de mensen zoals ‘Hasselt 1’, ‘PXLradio’, ’10fm’ en ‘Ludo, de evergreens van je leven’. Radio zit in Bjorn en Bjorn zit in de radio.”
“Achter de schermen timmeren we volop aan zijn verdere on-air carrière, want de radiopassie is er nog steeds, zelfs meer dan ooit. We zijn er dan ook zeker van dat zijn trouwe luisteraars tijdig de juiste weg zullen vinden naar de nieuwe uitdagingen van deze graag geziene warme radiomaker. Waar dat zal zijn zal de toekomst uitwijzen.”
Naast zijn radiowerk blijft Bjorn door Vlaanderen trekken met zijn warme stem als presentator en moderator van evenementen en als veel gevraagde DJ om iedere feesttent, parochiezaal, party, festival, privé- en bedrijfsfeest op stelten te zetten. “Muziek is dan ook dé liefde van zijn leven.”
- Info, management & boekingen Bjorn Verhoeven via gilles@starentertainment.be












Ja echt jammer. Een warme radiostem , grappig soms maar ook serieus .
Het beste in zijn verdere carriere
Jammer, de beste radio stem en radio maker van België weg bij Nostalgie.
Wat zal het nu saai worden op dit radio station.
Echt jammer.
Soms verlaten zelfs de beste kapiteins hun schip…triestig. Bjorn, véél succes !