RadioVisie

  • .
    Amptec
    .

Nieuwe jingles voor Contact FM van Brandy

>> Nieuw! RadioVisie kan je nu ook volgen via Instagram en LinkedIn!

Contact FM, het grootste onafhankelijke radiostation in Noord-Frankrijk en Brandy Jingles werken tien jaar samen. Dit jubileum is meteen gevierd met tien nieuwe tracks in de Grand Hits-reeks.

Het is de derde reeks van tien custom made tracks in de Grand Hits-reeks die Contact FM zopas on air bracht. Voor zijn imaging kiest het CHR-station resoluut voor muzikale tracks die een weerspiegeling zijn van de meest actuele muzikale trends. Contact FM combineert de nieuwe tracks met een selectie van jingles die de voorbije twee jaar werden geproduceerd.

Tom Van der Biest, creatief directeur bij Brandy: “Jingles gebouwd rond krachtige composities met een hoge production value en verrassende hooks geven een radiobrand niet alleen een sterke identiteit, ze hebben ook een langere levensduur. Ook daarmee willen mijn team en ik het verschil maken.”

Contact FM is de tweede grootste regionale omroep in Frankrijk met een dagbereik van 336.600 luisteraars (bron: Médiamétrie). Het station maakt deel uit van Groupe La Voix, dat ook de bekende krant La Voix du Nord uitgeeft. Het station is te ontvangen in het noorden van Frankrijk tussen het Île de France (Paris) en België.

Brandy is een Europees consultancy en productiehuis voor station imaging en sonic branding. Het bureau heeft zijn kantoren en vier state of the art studio’s in Brussel. Brandy produceert jingles voor radio- en televisiezenders over de hele wereld.


Blikvangers op deze dag

Je zou ook interesse kunnen hebben in...

Inschrijven
Abonneren op
guest

0 Reacties
Inline feedback
Bekijk alle reacties
Don`t copy text!
0
Deel hier gerust uw gedachtenx