RadioVisie

  • .
    TVV Sound
    .

Luistercijfers Nederland: Qmusic onttroont Radio 2

Qmusic is NPO Radio 2 voorbij in de nieuwe luistercijfers. De zender wint 0,5 procentpunt aan marktaandeel, Radio 2 levert daarentegen 0,4 procentpunt in. Dat blijkt uit de nieuwe luistercijfers van het Nationaal Luisteronderzoek (NLO) over augustus-september 2021. Naast Radio 2 levert ook Radio 1 het meest in: -0,4 procentpunt.

Radio 10 loopt verder uit op de nummer vier, Radio 538. Het gat tussen beide Talpa-zenders is nu 1,3 procentpunt. Verder doet 100% NL goede zaken: het station krijgt er 0,3 procentpunt aan marktaandeel bij. (radiofreak.nl)

 Stationaug-sep 2021jul-aug 2021verschil%aug-sep 2020 verschil%
01Qmusic11.911.4+0.511.2+0.7
02NPO Radio 211.411.8-0.412.4-1
03Radio 1010.710.5+0.210.2+0.5
04Radio 5389.49.6-0.210.0-0.6
05Sky Radio8.78.8-0.18.0+0.7
06NPO Radio 18.18.5-0.48.4-0.3
07NPO Radio 55.85.7+0.14.8+1
08Radio Veronica3.33.4-0.13.6-0.3
09100% NL3.23.0+0.22.9+0.3
10NPO 3FM2.22.0+0.22.2=
11NPO Radio 42.22.2=2.3-0.1
12SLAM!1.51.5=1.5=
13Kink0.80.9-0.10.5+0.3
14classicnl0.70.7=0.9-0.2
15Sublime0.70.7=0.7=
16BNR Nieuwsradio0.60.7-0.10.7-0.1
ORN Radio7.98.1-0.28.7-0.8
Overige zenders6.46.4=6.1+0.3
E Power Radio4.54.2+0.34.9-0.4

Je zou ook interesse kunnen hebben in...

Luistercijfers Nederland: meer ademruimte voor NPO Radio 2

Geen machtsovername door Qmusic tijdens het tweede luik van de zomer waardoor NPO Radio 2, Lees verder

Luistercijfers Nederland: Qmusic sluipt nog dichter bij

Geen grote verrassingen bij de luistercijfers voor de maanden juni en juli 2021. NPO Radio Lees verder

Luistercijfers Nederland: Qmusic nadert

RadioVisie laat zijn licht schijnen over de luistercijfers van het Nederlandse Nationaal Luister Onderzoek over Lees verder

Luistercijfers Nederland: NPO Radio 2 wint opnieuw

Weinig tot geen problemen voor NPO Radio 2 dat marktleiders in de meetperiode tussen april Lees verder

Blad 986: NPO 3FM, Sunlite, AccuRadio

• Toch publiek bij Nederlandse Glazen Huis • Digitale radio Sunlite ook te horen op Lees verder

Mark Koster, trek die NPO beerput nog verder open!

Eindelijk begint de boel in beweging te komen. Eindelijk voel ik me niet meer een Lees verder

Luisterrapport: de come back van de Zwart

Opvallend nieuws van NPO Radio 5 voor de senioren. Vanwege het nakende afscheid van icoon Lees verder

De start van Story (audio)

Nog net voor de jaarwissel, even terug naar een andere maand januari. Die uit 1974. Lees verder

Inschrijven
Abonneren op
guest
1 Reactie
Inline feedback
Bekijk alle reacties
Dimitri
Dimitri
19 oktober 2021 - 20:05 20:05

Dat is sterk van Q ik weet niet hoe de Nederlandse Q klinkt maar hier in Vlaanderen vind ik het maar een stresseerende boel in die zin van opgeklopte vrolijkheid en geen variatie in de playlist geef mij dan maar NPO Radio 2 denk ik dan.

Don`t copy text!
1
0
Deel hier gerust uw gedachtenx
()
x