RadioVisie

  • .
    Spotlight
    .

Luistercijfers Nederland: Qmusic onttroont Radio 2

>> Nieuw! RadioVisie kan je nu ook volgen via Instagram en LinkedIn!

Qmusic is NPO Radio 2 voorbij in de nieuwe luistercijfers. De zender wint 0,5 procentpunt aan marktaandeel, Radio 2 levert daarentegen 0,4 procentpunt in. Dat blijkt uit de nieuwe luistercijfers van het Nationaal Luisteronderzoek (NLO) over augustus-september 2021. Naast Radio 2 levert ook Radio 1 het meest in: -0,4 procentpunt.

Radio 10 loopt verder uit op de nummer vier, Radio 538. Het gat tussen beide Talpa-zenders is nu 1,3 procentpunt. Verder doet 100% NL goede zaken: het station krijgt er 0,3 procentpunt aan marktaandeel bij. (radiofreak.nl)

 Stationaug-sep 2021jul-aug 2021verschil%aug-sep 2020 verschil%
01Qmusic11.911.4+0.511.2+0.7
02NPO Radio 211.411.8-0.412.4-1
03Radio 1010.710.5+0.210.2+0.5
04Radio 5389.49.6-0.210.0-0.6
05Sky Radio8.78.8-0.18.0+0.7
06NPO Radio 18.18.5-0.48.4-0.3
07NPO Radio 55.85.7+0.14.8+1
08Radio Veronica3.33.4-0.13.6-0.3
09100% NL3.23.0+0.22.9+0.3
10NPO 3FM2.22.0+0.22.2=
11NPO Radio 42.22.2=2.3-0.1
12SLAM!1.51.5=1.5=
13Kink0.80.9-0.10.5+0.3
14classicnl0.70.7=0.9-0.2
15Sublime0.70.7=0.7=
16BNR Nieuwsradio0.60.7-0.10.7-0.1
ORN Radio7.98.1-0.28.7-0.8
Overige zenders6.46.4=6.1+0.3
E Power Radio4.54.2+0.34.9-0.4

Blikvangers op deze dag

Je zou ook interesse kunnen hebben in...

Luistercijfers Nederland: meer ademruimte voor NPO Radio 2

Geen machtsovername door Qmusic tijdens het tweede luik van de zomer waardoor NPO Radio 2, Lees verder

Luistercijfers Nederland: Qmusic sluipt nog dichter bij

Geen grote verrassingen bij de luistercijfers voor de maanden juni en juli 2021. NPO Radio Lees verder

Luistercijfers Nederland: Qmusic nadert

RadioVisie laat zijn licht schijnen over de luistercijfers van het Nederlandse Nationaal Luister Onderzoek over Lees verder

Luistercijfers Nederland: NPO Radio 2 wint opnieuw

Weinig tot geen problemen voor NPO Radio 2 dat marktleiders in de meetperiode tussen april Lees verder

Nederland: wordt Veronica (weer) het kind van de rekening?

Nog voor het hoger beroep over de veiling van de FM-frequenties op 13 december wordt Lees verder

Blad 1648: Qmusic, Radio 10, My 90s TV

• Qmusic betaalt uw aankopen terug • De grootste hitlijst is er aan begonnen • Lees verder

Zoeken naar de vlag van Veronica (audio)

Bladerend in mijn archieven van het jaar 1962 botste ik op berichten over de toen Lees verder

Blad 1647: Nostalgie, RadioDay, Qmusic

• Het Christine McVie-effect bij Nostalgie • Nederland: RadioDay komt terug in 2023 • Kamal Lees verder

Inschrijven
Abonneren op
guest

1 Reactie
Inline feedback
Bekijk alle reacties
Dimitri
Dimitri
19 oktober 2021 - 20:05 20:05

Dat is sterk van Q ik weet niet hoe de Nederlandse Q klinkt maar hier in Vlaanderen vind ik het maar een stresseerende boel in die zin van opgeklopte vrolijkheid en geen variatie in de playlist geef mij dan maar NPO Radio 2 denk ik dan.

Don`t copy text!
1
0
Deel hier gerust uw gedachtenx