RadioVisie

  • ..

Luistercijfers Nederland: er beweegt nauwelijks iets

>> Nieuw! RadioVisie kan je nu ook volgen via Instagram en LinkedIn!

NPO Radio 2 bleef marktleider voor de periode april-mei 2022, het verschil met de nummer twee, Qmusic, werd net iets groter. Opvallend is dat in deze meetperiode er nauwelijks iets beweegt. De meeste stations winnen of verliezen maar een klein beetje. Ten opzichte van de vorige meetperiode krijgt NPO Radio 1 er het meeste marktaandeel bij.

In vergelijking met vorig jaar weet Qmusic het meeste marktaandeel te winnen, terwijl Radio 10 en 538 juist marktaandeel inleveren. (radiofreak.nl)

 Stationapr-mei 2022mrt-apr 2022 verschil %apr-mei 2021 verschil %
01NPO Radio 212,412,5-0,112,4=
02Qmusic11,912,1-0,211,1+0,8
03Radio 101010,1-0,110,7-0,7
04Radio 5388,58,3+0,29,7-1,2
05NPO Radio 18,58,2+0,38,2+0,3
06Sky Radio7,57,4+0,18-0,5
07NPO Radio 56,36,4-0,15,8+0,5
08Radio Veronica3,83,7+0,13,4+0,4
09100% NL2,93-0,13,1-0,2
10NPO 3FM2,32,2+0,12,1+0,2
11NPO Radio 42,22,3-0,12,4-0,2
12SLAM!1,71,6+0,11,4+0,3
13Kink0,80,9-0,10,7+0,1
14BNR Nieuwsradio0,80,7+0,10,6+0,2
15classicnl0,60,7-0,10,9-0,3
16Sublime0,60,7-0,10,7-0,1
17Radio Decibel0,30,2+0,10NO
ORN Radio7,98,2-0,38,6-0,7
Overige zenders6,56,3+0,26+0,5
E Power Radio4,34,4-0,14,4-0,1

Blikvangers op deze dag

Je zou ook interesse kunnen hebben in...

Nederland: wordt Veronica (weer) het kind van de rekening?

Nog voor het hoger beroep over de veiling van de FM-frequenties op 13 december wordt Lees verder

Blad 1648: Qmusic, Radio 10, My 90s TV

• Qmusic betaalt uw aankopen terug • De grootste hitlijst is er aan begonnen • Lees verder

Zoeken naar de vlag van Veronica (audio)

Bladerend in mijn archieven van het jaar 1962 botste ik op berichten over de toen Lees verder

Blad 1647: Nostalgie, RadioDay, Qmusic

• Het Christine McVie-effect bij Nostalgie • Nederland: RadioDay komt terug in 2023 • Kamal Lees verder

Blad 1646: Radio Singjaal, Tomas De Soete, Top 2000 a gogo

• Radio Singjaal's Top 100 Aller Tijden • VRT ontslaat Tomas De Soete • Herman Lees verder

NPO Radio 2 DJ’s warmen zich op voor ‘Top 2000’

Op 7 december aanstaande verzamelen alle presentatoren van NPO Radio 2 in het Top 2000 Lees verder

Blad 1644: Mediaconcentratie, Joe, Top 2000 Stembus (video)

• Mediaconcentratie in Vlaanderen • Joe's Pakje van je hart op bezoek bij Tia • Lees verder

Nederland: regering hakt knoop door over veiling FM-kavels

In Nederland mogen commerciële radio-aanbieders in de toekomst nog maximaal drie FM-kavels bezitten. Dat heeft Lees verder

Inschrijven
Abonneren op
guest

0 Reacties
Inline feedback
Bekijk alle reacties
Don`t copy text!
0
Deel hier gerust uw gedachtenx