RadioVisie

  • .
    TVV Sound
    .

Luistercijfers Nederland: er beweegt nauwelijks iets

>> Nieuw! RadioVisie kan je nu ook volgen via Instagram en LinkedIn!

NPO Radio 2 bleef marktleider voor de periode april-mei 2022, het verschil met de nummer twee, Qmusic, werd net iets groter. Opvallend is dat in deze meetperiode er nauwelijks iets beweegt. De meeste stations winnen of verliezen maar een klein beetje. Ten opzichte van de vorige meetperiode krijgt NPO Radio 1 er het meeste marktaandeel bij.

In vergelijking met vorig jaar weet Qmusic het meeste marktaandeel te winnen, terwijl Radio 10 en 538 juist marktaandeel inleveren. (radiofreak.nl)

 Stationapr-mei 2022mrt-apr 2022 verschil %apr-mei 2021 verschil %
01NPO Radio 212,412,5-0,112,4=
02Qmusic11,912,1-0,211,1+0,8
03Radio 101010,1-0,110,7-0,7
04Radio 5388,58,3+0,29,7-1,2
05NPO Radio 18,58,2+0,38,2+0,3
06Sky Radio7,57,4+0,18-0,5
07NPO Radio 56,36,4-0,15,8+0,5
08Radio Veronica3,83,7+0,13,4+0,4
09100% NL2,93-0,13,1-0,2
10NPO 3FM2,32,2+0,12,1+0,2
11NPO Radio 42,22,3-0,12,4-0,2
12SLAM!1,71,6+0,11,4+0,3
13Kink0,80,9-0,10,7+0,1
14BNR Nieuwsradio0,80,7+0,10,6+0,2
15classicnl0,60,7-0,10,9-0,3
16Sublime0,60,7-0,10,7-0,1
17Radio Decibel0,30,2+0,10NO
ORN Radio7,98,2-0,38,6-0,7
Overige zenders6,56,3+0,26+0,5
E Power Radio4,34,4-0,14,4-0,1

TVV Sound

Blikvangers op deze dag

Je zou ook interesse kunnen hebben in...

Blad 1520: Luc & André, De Max!, SONiC Radio

• Afscheid van twee Zuid-West-Vlaamse radiopioniers • NPO Radio 5 trekt streep onder 'De MAX!' Lees verder

Nederland: Barend in de middag bij NPO 3FM?

Welingelichte bronnen melden dat Barend van Deelen Radio 538 verlaat voor "een nieuw avontuur".

NTR Podcastprijs 2022: België boven

De Belgische Pauline Augustyn en Tinneke van Ransbeeck werden de winnaars van de Nederlandse NTR Lees verder

Blad 1517: Viva Sport, Johan Derksen, Wim Chielens (audio)

• Viva Sport is klaar voor de Tour • Johan Derksen krijgt (muziek)programma bij Veronica Lees verder

Het Veronica van Stenders & Brouwer is een jaar jong (video)

Een jaar later is het duo nog altijd blij met de switch, maar zijn er Lees verder

Oude liefde roest niet: Tineke terug naar Veronica

Rob Stenders brengt icoon terug op de radio Tineke de Nooij is nog geen half Lees verder

Ome Joop en de kapotte stemband

Een verhaal uit 1979 waarvoor we nog eerst even terug moeten naar Radio Noordzee International Lees verder

NLO Streaming Audio Standaard mei 2022

De NLO Streaming Audio Standaard cijfers over de periode mei 2022 zijn bekendgemaakt. De cijfers Lees verder

Inschrijven
Abonneren op
guest
0 Reacties
Inline feedback
Bekijk alle reacties
Don`t copy text!
0
Deel hier gerust uw gedachtenx