RadioVisie

  • .
    .

Kijk… Nederlandse luistercijfers

Radio 538 is opnieuw marktleider van Nederland. Na twee achtereenvolgende periodes is Radio 2 haar koppositie opnieuw kwijt. Dat blijkt uit de luistercijfers van de Stichting Nationaal Luister Onderzoek (NLO) over de maanden februari-maart 2018. Radio 2 levert 0,6% marktaandeel in terwijl Radio 538 stabiel blijft.

NPO 3FM krijgt opnieuw een tik van 0,2%  en komt uit op 3,2%. Daardoor is 100% NL voor het eerst groter dan de publieke jongerenzender. Ook SkyRadio levert met 0,7 % relatief veel in. Radio 10 doet de beste zaken van alle landelijke omroepen. Het radiostation van Talpa stijgt met 0,7%  en komt uit uit op 7,8%. Qmusic blijft stabiel met een marktaandeel dat niet is gestegen of gezakt.

De rapportage is gebaseerd op een landelijk representatieve steekproef van 7.365 respondenten van tien jaar en ouder. De gemiddelde luistertijd is in deze periode 2 uur en 35 minuten per dag. Het Nationaal Luister Onderzoek wordt uitgevoerd in opdracht van NLO. (radiofreak.nl)


Topartikels bij RadioVisie Blikvangers op deze dag
Je zou ook interesse kunnen hebben in...
Inschrijven
Abonneren op
guest

0 Reacties
Inline feedback
Bekijk alle reacties
Don`t copy text!
0
Deel hier gerust uw gedachtenx