Iedere ochtend – bij het krieken van dag – neemt RadioVisie u mee naar een ver verleden. We recycleren dag op dag een radioprogramma van lang geleden. Nostalgie, retro en de sfeer van toen. Een klein duwtje om u op gang te trekken en de komende uren makkelijker door te komen… Meer originele opnames van toen, vindt u op het RadioVisie-deel van Mixcloud.
De dag dat Stan plots helemaal anders klonk
Een uitzenddag bij Radio Mi Amigo eindigde in de jaren zeventig altijd met de ‘Jukebox’ van Stan Haag. Dit verzoekplatenprogramma werd steevast op voorhand in de studio in het Spaanse Playa de Aro opgenomen. Meestal was het dan twee weken later op de radio te horen. Maar niet altijd.
Soms kon het gebeuren dat door bijvoorbeeld slecht weer of andere problemen met de bevoorrading, de programmabanden niet tijdig aan boord van het zendschip geraakten. Dat was bijvoorbeeld het geval op 5 juni 1977. Omdat de band van Stan Haag er niet was, presenteerde Herman de Graaf (foto bovenaan) de ‘Jukebox’ live vanaf de MV Mi Amigo. (TvH)