RadioVisie

  • .
    TVV Sound
    .
TVV Sound

Het is vandaag 31 december… 1979 (audio)

Iedere ochtend – bij het krieken van dag – neemt RadioVisie u mee naar een ver verleden. We recycleren dag op dag een radioprogramma van lang geleden. Nostalgie, retro en de sfeer van toen. Een klein duwtje om u op gang te trekken en de komende uren makkelijker door te komen… Meer originele opnames van toen, vindt u op het RadioVisie-deel van Mixcloud.

Het geluid van Caroline en Big Ben… vanaf de Noordzee

Op de laatste avond van de jaren zeventig presenteerde Stuart Russel van oud naar nieuw op Radio Caroline. Richard Thomson bevond zich op de brug van het zendschip de MV Mi Amigo. Het vuurwerk aan land en de Big Ben in London, waren duidelijk te horen. Er volgden nieuwjaarswensen en de champagne werd ontkurkt. 

Stuart zat niet alleen in de studio, veel van zijn collega’s vierden samen met hem de jaarwisseling, wat leidde tot een leuk feestje op de radio. Daarmee kwam een voorgoed einde aan de jaren zeventig en ging Radio Caroline een nieuw decennium in, te beginnen met 1980. Wat zou het komende jaar de zeezender gaan brengen? 

Op 31 december 1979 was dat in ieder geval nog een hoop gezelligheid en veel muziek. (TvH)


Heynen
Topartikels bij RadioVisie Blikvangers op deze dag
Je zou ook interesse kunnen hebben in... Meer over Radio Caroline
Inschrijven
Abonneren op
guest

0 Reacties
Inline feedback
Bekijk alle reacties
Don`t copy text!
0
Deel hier gerust uw gedachtenx