Bij het wisselen van de dag – heel kort na middernacht al – neemt RadioVisie u mee naar een ver verleden. We recycleren dagelijks een radioprogramma van lang geleden. Nostalgie, retro en de sfeer van toen. Een klein duwtje om u te begeleiden tijdens de nacht, de vroege ochtend, overdag, ’s avonds of wanneer u dat maar wilt. Meer originele opnames van toen, vindt u op het RadioVisie-deel van Mixcloud.
Peter van Dam in de herhaling via BRT en Magdalena
Op 21 september was het avontuur afgelopen voor Radio Mi Amigo toen door ankerproblemen het zendschip – de MS Magdalena – vast was gelopen op een zandbank binnen de Nederlandse territoriale wateren, voor de kust van de provincie Zeeland, waar het in beslag werd genomen. In september 1999 was dit allemaal precies twintig jaar geleden.
Alle redenen voor kabelradio Magdalena om gedurende zeven dagen terug te blikken op de geschiedenis van deze zeezender. Serge van Gisteren (foto bovenaan) produceerde en presenteerde de reeks die in totaal acht uur duurde. ‘Mi Amigo op Radio Magdalena’ kwam mede tot stand in samenwerking met RadioVisie.
In de vierde aflevering is er ondermeer een interview te horen met Peter van Dam (foto bovenaan). Uiteraard gaat het over Radio Mi Amigo. Dit interview werd eerder door de toenmalige BRT uitgezonden. (TvH)