RadioVisie

  • .
    .

Het Avondblad van 25 september (audio & video)

Nu al kerstmis in geluid en beeld!

De maand september is nog niet helemaal om en, ja hoor… de eerste (Engelstalige) kerstfilms zijn al te zien, non-stop dan nog wel. U moet er wel een satellietschotel voor hebben die in de juiste richting kijkt. Maar dan kan de pret niet op, want u kan helemaal gratis kijken bij Sky Digital, met een normale ontvanger. En bij de bovenburen is het eerste radiostation dat uitsluitend kerstmuziek uitzendt ook al gestart. Sky Radio Christmas is eveneens een initiatief van de Sky Group. Ze hebben daar niet alleen hele snelle wielrenners, maar ook een hele ‘rappe’ kalender.

Leuk om zien, handig om te gebruiken

In Het Avondblad van 20 september hadden we het er over, maar toen konden we u niks laten zien. Nu wel, alhoewel we u er via een linkje naar toe moeten sturen. Sedert gisteren maakt Radio 2 Limburg tussen 12:00 en 13:00 uur programma’s vanuit een pop-upstudio in leegstaand gebouw in de Hasseltse Demerstraat, dit naar aanleiding van de komende verkiezingen. Als u hier klikt, dan kan u ook eens binnengluren…/… Radio, da’s veelal muziek. Muziek die tegenwoordig vaak opgeslagen en afgespeeld wordt in MP3. Bent u daar zelf mee aan de slag, dan kunnen we u erg handige software aanbevelen, waarmee u de eigenschappen van MP3-bestanden, de ’tags’, kan toevoegen of wijzigen. Bovendien kan deze software informatie opzoeken in online databases zoals die van Discogs en MusicBrainz. Hier gratis te downloaden, want het gaat om freeware.

Radio Meteor laat kiezers kijken en luisteren

Ook Radio Meteor gaat kiezen en zet daarbij zelfs ‘grof’ geschut in. Lieven Verstraete, VRT nieuwsanker stelt de prangende vragen aan de toekomstige beleidmakers in Aalter en Knesselare. Het lokale radiostation zet de plaatselijke lijsttrekkers op een podium met slechts één uitdaging; deze kandidaten moeten de luisteraar/kiezer als ondernemer overtuigen van hun standpunten en visie voor hun regio. Het debat is een organisatie van Unizo en Theon en wordt vandaag, woensdag 26 september gehouden in het auditorium van Aalter (20:0-22:00 uur). Radio Meteor maakt er de opnames die worden uitgezonden op vrijdag 28 september tussen 18:00 en 20:00 uur via 105.8 FM voor Tielt en 105.0 FM voor Aalter. Wie buiten het ontvangstgebied woont, kan uiteraard volgen via de livestream.


Heynen
Blad Gemist?
Blad 1788: Benjamin Dalle, Radio Ludo, Creative Belgium Awards

Blad 1788: Benjamin Dalle, Radio Ludo, Creative Belgium Awards

• Minister Dalle schept (bijna) duidelijkheid over mux 11A • Ludo ging shoppen bij Pors • Bekroond: de creatiefste Belgische radio- en audiocampagnes
Blad 1787: Podclass, DAB+ in Duitsland, Qmusic

Blad 1787: Podclass, DAB+ in Duitsland, Qmusic

• Winnaars Podclass 2023 bekend • Duitsland: extra zenders voor Bundesmux en mux NRW • Qmusic deed Bart Kaëll een foute remix cadeau
Blad 1786: Nostalgie, Bob Visser, Studio Brussel

Blad 1786: Nostalgie, Bob Visser, Studio Brussel

• Win een last minute vakantie bij Nostalgie • Nederland: Radio- en tv-maker Bob Visser overleden • PURE gaf StuBru een nieuw jasje
Blad 1785: LAradio, langegolf, RTVE

Blad 1785: LAradio, langegolf, RTVE

• De Hall of Fame van de radiosterren van Los Angeles • De leegloop van de langegolf • Spanje: RTVE eindelijk gewonnen voor DAB+?
Blad 1784: Radio Viva, Tina Turner, K3

Blad 1784: Radio Viva, Tina Turner, K3

• Radio Viva leeft voort in Slowakije • VS: Tina Turner zeven keer meer op de radio • Waarom houdt Vlaamse radio niet van K3?
Blad 1783: Barbara Callier, Top 2000 Singalong, belRTL

Blad 1783: Barbara Callier, Top 2000 Singalong, belRTL

• Barbara Callier ruilt radionieuws voor communicatie • Top 2000 Singalong Party krijgt vervolg • Wallonië: nieuwe campagne voor belRTL
Het Blad op deze dag
Topartikels bij RadioVisie Blikvangers op deze dag
Je zou ook interesse kunnen hebben in...
Inschrijven
Abonneren op
guest

0 Reacties
Inline feedback
Bekijk alle reacties
Don`t copy text!
0
Deel hier gerust uw gedachtenx