Tourist LeMC is favoriete Belgische R&Beats-artiest
‘One Dance’ van Drake staat bovenaan de eerste MNM R&Beats Top100, het overzicht van de honderd beste R&B en Hip Hop hits volgens de luisteraars van de jongerenzender. Daarmee bevestigt de artiest zijn status als de populairste rapper bij een jong publiek. ‘Without You’ van The Kid Laroi, de recente hit van de zeventienjarige Australische rapper staat op 2 in de MNM R&Beats Top100. ‘Crazy in Love’ van Beyonce en Jay-Z vervolledigt het podium.
Beyonce kroont zich met zeven noteringen tot Queen Bey van de lijst. Van de acht Belgische artiesten in de MNM R&Beats Top100 is Tourist LeMC de populairste, zijn ‘Koning Liefde’ staat op 8. Opvallend jong talent in de lijst is Dina Ayada: zij won een jaar geleden de Battle of Talents op MNM, haar single ‘We Got all the Time’ staat op 54.
Brahim presenteerde zaterdag 13 maart vanaf 14:00 uur de eerste editie van deze Top100. Het programma ‘MNM R&Beats’ is er elke donderdagavond met Brahim, voorafgegaan door de ‘MNM R&Beats Hitlist’ met Anushka Melkonian. En voor wie maar geen genoeg krijgt van Hip Hop is er de MNM R&Beats-stream om te beluisteren via de MNM-app.
° Ontdek hier de volledige lijst.
Dit is de top 10 van de MNM R&Beats Top100
01) ‘One Dance’ – Drake feat. WizKid & Kyla
02) ‘Without You’ – The Kid LAROI
03) ‘Crazy In Love’ – Beyoncé feat. JAY-Z
04) ‘Lose Yourself’ – Eminem
05)’Blinding Lights’ – The Weeknd
06 ‘Empire State Of Mind’ – JAY-Z & Alicia Keys
07) ‘Still D.R.E.’ – Dr. Dre feat. Snoop Dogg
08) ‘Koning Liefde’ – Tourist LeMC
09) ‘Diamonds’ – Rihanna
10 )’Reünie’ – Snelle