- Lisa won een BNL-wedstrijd en mag daarom met haar bubbel naar Gent.
- Als ze in de Westhoek de eerste zijn in iets, dan is dat uiteraard nieuws.
- Wie een voorkeur heeft voor EDM-producties kan terecht bij SLAM!
Graaf spreekt zijn volk toe via BNL
Wie dezer dagen in de kust geïnteresseerd is (u gaat er naar toe of verblijft er) krijgt op BNL omstreeks 07:45 uur een update van wat er aan zee te beleven valt. Elke dag verduidelijkt een andere kustburgemeester de actuele C-situatie in zijn gemeente. Morgen is het de beurt aan de Knokse Graaf Leopold Lippens. Vlak voor 09:00 uur was er vandaag nog een primeurtje bij het netwerk. Zanger Christoff vertelde aan presentator Lennart Creël (foto bovenaan) dat hij zondag z’n verjaardagsconcert geeft. Twee eigenlijk, in de Ghelamco Arena. Tijdens ‘Hey Wat ’n Dag’ werd ook z’n nieuwe single ‘Als Je Bij Me Bent’ aangekondigd. Het nummer is al een tijdje klaar maar door de C-problemen kon het nog niet uitgebracht of gedraaid worden. Lisa D’Hondt, de winnares van een BNL Facebook-actie mag zondag, met haar bubbel, de show bijwonen. (TB)
Radioplayer.be begroet de eerste Vlaamse lokale radio
Radioplayer en de lokale radio’s in Vlaanderen, het was totnogtoe geen grote liefde. Het digitale radioplatform is dan ook niet gratis toegankelijk, zoals alle grote (commerciële) radioportals. Op Bruzz na, die we vanwege zijn rijkelijke subsidies hier even niet bij de ‘gewone lokale radio’s rekenen, hapte nog geen enkele lokale radio toe. Maar kijk, er moet altijd iemand de eerste zijn én die eerste heeft altijd wat meer nieuwswaarde. Zopas heeft WRadio (Westhoek 105 FM, Roeselare 106.3 FM) zich dus als eerste lokale radio aangesloten bij Radioplayer.be. Je vindt WRadio onder de letter W, samen met Willy. Al is er wel nog wat werk in de Westhoek, want verwijzen naar de player op de Shoutcast-adminpagina, dat is toch niet echt professioneel. Overigens krijgen we hier bij RadioVisie regelmatig de vraag naar de tarieven van Radioplayer. Dan verwijzen we hen naar deze link van een jaar geleden. De tarieven daar gelden nog steeds.
Martijn La Grouw nieuwe DJ ochtendshow SLAM!
Per 31 augustus gaat Martijn La Grouw de ochtendshow van SLAM! presenteren. Hij is er niet geheel onbekend want tot eind 2017 had hij er diverse rollen. Joey van der Velden, die sinds januari 2019 ‘Early Birds’ voor zijn rekening nam, blijft als vaste vliegende kiep verbonden aan de zender. “Yes, dit wordt mooi!” laat een enthousiaste Martijn weten. “Ik vind het ontzettend vet om straks weer vast onderdeel uit te maken van deze fijne club. Te gek dat ik de kans krijg om de ochtendshow te presenteren! Het wordt één grote, gezellige bende met de lekkerste én meeste muziek in de ochtend. Bijzijn is meemaken!” Het SLAM!-format bestaat grotendeels uit EDM-producties, maar er is ook muziek buiten dit genre zoals pop en urban (Fotocredits: SLAM!)
