- Als er dan toch moet worden gestemd, dan liefst zo snel mogelijk en op een leuke manier
- Geen idee hoeveel webradiostations er zijn, maar hier kan u toch al een selectie terugvinden
- Een gratis reclamecampagne die bijna 900.000 mensen bereikt. U moet er voor in A’pen zijn
- Eerst was er de verbijstering, maar daarna kwam toch enige verlichting en is er nu een filmpje
Nu we toch een beetje buiten mogen, dan maar gelijk heel ver
Op donderdag 21 mei maakt Radio 2 een uitstap naar de jaren 60, met tussen 12:00 en 16:00 uur de ‘Top 60 van de Jaren 60’. Alle familieleden van de omroep mogen meedoen. Daarbij moeten ze zich enkel afvragen welke hun favoriete nummers uit de Golden Sixties zijn. Eentje van Elvis? Of van The Beatles of misschien een onvergetelijke herinnering aan ‘A Whiter Shade of Pale’ van Procul Harum of ‘Bad Moon Rising’ van CCC, Creedence Clearwater Revival. Het maakt niet uit. Er mogen drie favorieten gekozen worden. Hierlangs naar het stemlokaal, dat kan tot woensdag 20 mei om 16:00 uur. Lars De Groote gidst vier uur lang de luisteraars doorheen de mooiste muziek van de Golden Sixties. Als u goed hebt gekozen…(EB)
De portal die verhuisde en de kijkers van de radio
Er zijn al tal van ‘radio portals’, maar deze is net iets anders. Bij RadioGator vindt u een overzicht van Nederlandse webradio’s, met een lichte hang naar de ‘kleinere’ niet-commerciële online projecten. Selecteer het gewenste muziekgenre en één enkele klik verder, vindt u uw favoriete zender terug. Ook luisteraars, mits ze over de streamgegevens beschikken, kunnen zelf een station toevoegen…/… Vorige week dinsdag 12 mei kon u op één (VRT) de avonturen van het gelegenheidskoppel Pascal Braeckman (klankman) en Jan Van Eyken (muzikant) volgen bij Radio Minerva, dit in een nieuwe aflevering van hun programma ‘Twee Tinten Grijs’. Een uitzending die volgens het kijkcijferonderzoek liefst 855.991 kijkers wist te lokken. Als gratis reclamecampagne kan dit tellen… (TB)
Een programma over een paard dat op stal moet blijven
Geen Ros Beiaard Ommegang dit jaar op 24 mei in Dendermonde. Lokale radio TROS FM wil dit grote gemis enigszins verlichten met een extra programma rond het ‘Peirt’, dat die bewuste zondag wordt ingepland tussen 13:00 en 15:00 uur. We schreven er eerder over. Het hoogtepunt van de uitzending is het tijdstip van 14:30 uur, wanneer het echte Ros Beiaard-lied zal worden gedraaid, en het de bedoeling is dat alle Dendermondenaars gelijktijdig, ramen en deuren open zetten of met hun radiotoestel naar buiten komen, om het lied in alle straten van de stad te laten weerklinken. Er is nu ook een filmpje van. (TB)