- Heel veel Amerikaanse radiogeschiedenis verzameld op één enkele plek!
- Om deze te horen moet u zich niet alleen haasten, maar ook op de juiste plek zijn!
- Alles wat ook maar te tellen valt, wordt wel degelijk gerangschikt!
Onder een winters dekentje hoeft u niet altijd te Netflixen…
De herfst staat voor de deur. Dat is niet erg. Als de logica der dingen gerespecteerd wordt – tegenwoordig bent u nergens nog zeker van – volgen nog meer korte en donkere winterdagen. Mogelijk bent u niet echt een tv-kijker, maar houdt u wel van een portie lectuur. Misschien radio gerelateerd? Het zou ons niks verbazen. Maar uw stapel gedrukte Baffles, Free Radio Magazines, Freewaves en andere RadioVisies hebt u al ontelbare keren opnieuw gelezen, terwijl u intussen ook liever over een tablet schoolt dan die tere papieren tijdschriftjes vast te houden? Dan is de website American Radiohistory ongetwijfeld iets voor u. Complete series van diverse – Amerikaanse weliswaar – radiotijdschriften. Doorheen alle tijden! (PvB)
Mocht u toevallig op een onbekend signaal botsen, dan is dit de uitleg

Het Kortrijkse Musica FM, dat reeds in de lente van 2018 erkend werd als lokale radio, is vandaag voor het eerst in de lucht op 107.1 FM, met een testuitzending. Beginnend om 10:00 uur hoopt men het vol te houden tot morgen zondag 22 september om 18:00 uur. Dit project van de vzw TwinMedia, kreeg ook de 105.3 FM toegewezen. Deze laatste frequentie is eerder bedoeld voor de Groeningestad zelf, de eerste is voor de regio Menen. Na de test van vandaag en morgen zal men dit evalueren en kijken waar er eventueel moet worden bijgestuurd. Eenmaal in de lucht wil Musica FM regionale informatie over de Leiestreek brengen, ingebed in muziekformaat waarover men nogal geheimzinnig doet. (WP)
Geen idee hoe ze het doen, maar er is wel degelijk een ranking!
PUB, het Belgische vaktijdschrift gespecialiseerd in marketing, reclame, communicatie en media, presenteert elke maand een social media ranking. Een real-time monitoring tool waarbij (online) mediabedrijven met elkaar worden vergeleken op basis van het aantal interacties: likes, shares en commentaren op sociale netwerken. Vanaf nu is er ook een lijst specifiek voor Instagram. Het mediamerk dat daarin het hoogst scoort is Qmusic, gevolgd door Studio Brussel en Eleven Sports. Aan Franstalige zijde bestaat de top 3 uit RTBF, RTL Belgium en Paris Match. Al zijn talen bij Instagram vaak van ondergeschikt belang: zo publiceert Eleven Sports in het Engels. (IK)
Sinds enkele dagen is Musica FM terug met testuitzendingen op 107.1 FM met RDS omgeving Menen.
Er is een muziekmix van de ’70’s en ’80’s te horen met soms de vermelding dat het om een testuitzending gaat van Musica FM. Het is signaal is plaatselijk maar matig tot zwak, want I.R.O uit Izegem op 107,2 FM is beter te ontvangen!
Gisteren een draaggolf op 105.30 FM omgeving Menen waargenomen.
Musica FM test ?
Ik deed de testjingles voor musica fm.ik weer uit goede bron dat twinmedia het heft in eigen handen nam…afwachten wat het wordt