- Talent is er overal, maar het moet op de juiste plaatst terechtkomen
- Ook hier krijgen de ochtendprogramma’s een extra ADHD-injectie
- Als de ‘groten der aarde’ gaan samenwerken, komt het altijd goed
Staat uw naam straks in de nieuwe programmering?
Het Leuvense Radio Singjaal blijft groeien. Daarom zijn ze op zoek naar vrijwilligers die samen met hen goede radio willen maken als hobby. Wie zijn of haar muziekcollectie wil delen met al wie het horen wil, en daarbij ook nog eens een boeiend verhaal weet te vertellen, zit alvast goed. Voelt u eerder journalistieke kriebels en wilt u daarom liever uw talent als reporter etaleren? Kan ook. Of sleutelt u bij voorkeur het liefst achter de schermen aan de voorbereiding van de programma’s? Kortom hebt u goésting in een onbetaalbare vrijetijdsbesteding? Stuur dan een mail naar contact@radiosingjaal.be, of lees er hier nog eerst de extra details op na. O ja, er is ook een nieuwe programmering. Handig opgelijst in een pdf-file. Gewoon hier klikken en u hebt ‘m te pakken! (TB)
Gert en James moeten alweer extra vroeg opstaan
De ‘Verhulstjes’ en NRJ, het klikt tussen die twee. Vader Gert maakte in de aanloop naar de vermaledijde verkiezingen van 26 mei jongstleden al piraatradio voor het netwerk. Herinner u Radio Evanna! Vanaf morgen is hij er weer, wederom aan de zijde van James Cooke. Zes weken lang, in ochtend, zal het olijke kapersduo verslag uitbrengen aan de ontbijttafel over ‘Gert late night’, dat de vorige avond op Vier te zien was. In ‘Spoel je smoel’ zal DJ Michaël Joostens dan weer een bekend nummer gorgelen, luisteraars moeten de titel raden en kunnen een ecologische NRJ-tandenborstel winnen. Elke vrijdag loopt een BV een kwartier lang op een loopband en diezelfde luisteraar (of een andere) mag raden hoeveel meter er werd afgelegd. Een jaarabonnement bij de fitness, is de prijs. Tine Priem, de cast van het Ketnetprogramma #Likeme en Lize Feryn, komen alvast langs. (SB)
Pax Media van het technische soort
Q-music is terug naar huis, naar Vilvoorde dus. Het Blad neemt u nog één keer mee achter de schermen van het Beach House in Oostende. Uiteindelijk is en blijft het de bedoeling van een uitzending op locatie, om het signaal uit de studio op de juiste frequenties terecht te laten komen. En daar komt enige technische knowhow bij kijken. Qmusic deed in vorige jaren daarvoor al beroep op zowel de technische diensten van Telenet als van Proximus. Dit jaar ging men in zee met een enigszins onverwachte partner. U komt er vanzelf achter wie dat was als u op de onderstaande foto, genomen in de technische ruimte van Q in Oostende, goed kijkt naar de groene stickers. Tot slot nog even meegeven dat dit studiosignaal eerst naar Mariakerke ging en vandaar naar z’n gewone bestemming ‘reisde’. (PvB)
