RadioVisie

  • .
    Amptec
    .

Anushka Melkonian: nieuw bij MNM (video)

MNM verwelkomt deze avond nieuwkomer Anushka Melkonian (23 jaar). Vanaf nu presenteert de Aarschotse iedere vrijdagavond de ‘Urban50’ (19:00-21:00 uur). Zij neemt daarmee de fakkel over van Brahim Attaeb. Anushka werd vorig jaar ontdekt tijdens de MNM Talentendagen.

Anushka Melkonian: “Fantastisch dat ik nu al een programma mag presenteren dat eigenlijk op mijn lijf geschreven is. Hoewel ik dit toen nooit had verwacht, ben ik zo ongelooflijk blij dat ik mij heb ingeschreven voor de MNM Talentendagen en deze kans krijg. Ik kan het nog steeds niet geloven, maar ik heb er zot veel zin in!”

De in België geboren Armeense woont al twaalf jaar in Aarschot. Ze houdt van acteren in het theater, maar ook in kortfilms. Van haar dertiende stond ze op de planken, onder meer bij de jeugdafdeling van het Aleydistheater. Journalistiek is ze ook actief geweest, onder meer bij het Frontview-magazine. Radio-ervaring heeft ze eveneens. Bij Radio Scorpio Leuven zat Anushka al achter de microfoon. Televisie is het volgende dat haar boeit. Maar dat wil ze de eerstkomende jaren liefst achter de schermen doen.

Zoeken naar de volgende Anushka

Gisteren opende de jongerenzender de inschrijvingen voor editie 2018 van de eerder aangehaalde Talentendagen. Daarmee wil men nieuw, jong radiotalent alle kansen geven om de zender te versterken. Radio-, online, muziek-, stem-, research of creatief talent? Iedereen kan zich online inschrijven en tonen waar hij of zij in uitblinkt.

De MNM Talentendagen zijn een jaarlijkse traditie. Ze leveren telkens een paar goede, creatieve radiotalenten op. Na een intense opleiding door professionele dj’s, zoals Brahim, Astrid Demeure en Bart De Raes, mogen de jonge radiowolven zich uitleven en hun eerste stappen zetten bij de publieke zender. Zo doen ze meteen ervaring op bij de VRT. Ook ‘Dance 50’-dj Laura Govaerts en ‘Rewind’-dj Evelyn De Backer werden ontdekt op de talentendagen.

Rino Ver Eecke, nethoofd MNM: “Bij de VRT werken we graag met talentvolle medewerkers. En talent vind je overal. Daarom zoeken we graag naar mensen met verschillende talenten. Daarmee proberen we MNM nog beter te maken. Jaarlijks zien we heel veel jonge mensen met ontzettend veel talent, die nadien de kans krijgen om hun eerste stappen te zetten in de boeiende wereld van de radio en MNM.”


Amptec
Topartikels bij RadioVisie Blikvangers op deze dag
Je zou ook interesse kunnen hebben in... Meer over MNM
Inschrijven
Abonneren op
guest

1 Reactie
Inline feedback
Bekijk alle reacties
Geert Roelandt
Geert Roelandt
20 februari 2018 - 13:40 13:40

Talent ? De slaapverwekkende presentatiestijl is bij alle bekende Vlaamse radio’s dezelfde.

Don`t copy text!
1
0
Deel hier gerust uw gedachtenx