Van de acht bureaus die een shortlist haalden op The New York Festivals, hebben er alvast drie prijzen gewonnen. Zo haalt Mortierbrigade zes prijzen waarvan drie Gold en drie Bronze. De drie gouden zijn er voor ‘Eternal Moonwalk’ van Studio Brussel, brons gaat naar ‘Change opening credits’ en ‘Tune Your Life’ voor Studio Brussel en naar de Levi’s Pop Up Closet.
Duval Guillaume Antwerp wint er vier: goud met ‘Bizarre traffic updates’ voor Touring Mobilis in Radio, zilver met ‘Ugliest building’ voor Stallaert in B2B, brons met ‘Virtual sexual transmitted didease’ voor MTV in Social network marketing en brons met ‘Your chance to own a Alfa Romeo’ in Consumer Sales Promotions.
Duval Guillaume Brussels tenslotte haalt tweemaal een silver award: met de campagne ‘Evi Naked’ voor Telenet en voor de TV-spot ‘Spa Barisart barfight’. In die zelfde categorie (TV) wint het bureau een bronze award voor de melkcampagne ‘Freestyler and jumper’ voor de VLAM. Een tweede bronze gaat naar de campagne ‘Leon’ eveneens voor de VLAM in de categorie ‘Street teams’.
De prijzen worden op 12 juni uitgereikt in New York.