RadioVisie

  • .
    Heynen
    .
TVV Sound

2006: Steven Dujardin directeur programmatie S.tv

In september komt er een nieuw kabel tv-station op de Vlaamse markt: S.televisie. De klok rond digitaal te bekijken via Telenet en dagelijks in een verkorte versie. Je zal er alles kunnen vernemen over show, media en society.

Om met de nodige slagkracht aan dit nieuwe televisie-avontuur te beginnen heeft NV Vlamex Steven Dujardin aangetrokken als directeur programmatie. Steven is op dit moment programmaleider van 4FM. Binnen Vlamex is men momenteel volop bezig om S.televisie klaar te maken voor de start vlak na de zomervakantie. Om ervoor te zorgen dat vanaf dag 1 de vooropgestelde kwaliteit kan gegarandeerd worden, werd Dujardin binnengehaald.

Een man die al heel wat mediawatertjes doorzwommen heeft. Steven Dujardin (42) begon zijn carrière begin jaren tachtig en werkte onder meer voor Radio Gemini, Radio Contact en het productiehuis Temple Of Tune, vooraleer aan de slag te gaan als Head Of Producers bij Home Shopping Europe. Sinds 2004 was hij actief bij 4FM, één van de twee landelijke, commercièle radiostations in Vlaanderen. Als programmaleider was hij verantwoordelijk voor de dagelijkse werking.

Binnenkort worden nog meer namen van medewerkers vrijgegeven.


Topartikels bij RadioVisie Blikvangers op deze dag
Je zou ook interesse kunnen hebben in...
Inschrijven
Abonneren op
guest

0 Reacties
Inline feedback
Bekijk alle reacties
Don`t copy text!
0
Deel hier gerust uw gedachtenx